Alytus - Litagros prekyba
Adresas: Pramonės g. 16 A, LT-62175 (Prekiaujame ir pašarais)
El. paštas: Virginija.Baranauskiene@litagrosprekyba.lt
Tel.: 8 616 70 231
Darbo laikas:
I-V 8-17 val.
VI 8-13 val.
VII nedirba

Anykščiai - Litagros prekyba
Adresas: Gegužės g.16, LT-29107 (Prekiaujame ir pašarais)
El. paštas: Rimute.Sarkuneliene@litagrosprekyba.lt
Tel.: 8 682 50 825
Darbo laikas:
I-V 8-17 val.
VI 8-13 val.
VII nedirba

 
Biržai - Litagros prekyba
Adresas: Tiekimo g. 6, LT-41128
El. paštas: Ausra.Einoriene@litagrosprekyba.lt
Tel.: 8 698 16 839
Darbo laikas:
I-V 8-17 val.
VI-VII Nedirba

Jonava - Agromax
Adresas: Jonalaukio k. Ruklos sen., LT-55296 Jonavos r.
El. paštas: jonava@agrochema.lt
Tel.: 8 349 56 971
Darbo laikas:
I-V 8-17 val.
VI 8-13 val.
VII nedirba

 
Jonava - Agromax
Adresas: J. Basanavičiaus g. 22 / Prezidento g. 28, LT-55149
El. paštas: jonavosparduotuve@agrochema.lt
Tel.: 8 696 76 264
Darbo laikas:
I-V 8-17 val.
VI 8-13 val.
VII nedirba

Joniškis - Litagros prekyba
Adresas: Vilniaus g. 34, LT-84160 (Prekiaujame ir pašarais)
El. paštas: Jurate.Tauniene@litagrosprekyba.lt
Tel.: 8 614 53 104
Darbo laikas:
I-V 8-17 val.
VI 8-13 val.
VII nedirba

 
Kaišiadorys - Litagros prekyba
Adresas: Vytauto Didžiojo g. 44, LT-56119 (Prekiaujame ir pašarais)
El. paštas: Dovile.Lancinskiene@litagrosprekyba.lt
Tel.: 8 686 61 126
Darbo laikas:
I-V 8-17 val.
VI 8-13 val.
VII nedirba

Kėdainiai - Litagros prekyba
Adresas: Birutės g. 19, LT-57174 (Prekiaujame ir pašarais)
El. paštas: Raimonda.Rabikiene@litagrosprekyba.lt
Tel.: 8 612 77 321
Darbo laikas:
I-V 8-17 val.
VI 8-13 val.
VII nedirba

 
Kelmė - Litagros prekyba
Adresas: Vytauto Didžiojo g.134, LT-86109 (Prekiaujame ir pašarais)
El. paštas: Saulius.Adomaitis@litagrosprekyba.lt
Tel.: 8 687 92 246
Darbo laikas:
I-V 8-17 val.
VI 8-13 val.
VII nedirba

Kretinga - Litagros prekyba
Adresas: Verslo g. 5, LT-97123
El. paštas: Janina.Laurinaitiene@litagrosprekyba.lt
Tel.: 8 686 95 886
Darbo laikas:
I-V 8-17 val.
VI 8-13 val.
VII nedirba

 
Kretinga - Agromax
Adresas: Verslo g. 15, LT-97123
El. paštas: kretinga@agrochema.lt
Tel.: 8 616 25 185
Darbo laikas:
I-V 8-17 val.
VI 8-13 val.
VII nedirba

Kupiškis - Litagros prekyba
Adresas: Gedimino g. 81, LT-40134 (Prekiaujame ir pašarais)
El. paštas: Inga.Simkiene@litagrosprekyba.lt
Tel.: 8 610 22 170
Darbo laikas:
I-V 8-17 val.
VI 8-13 val.
VII nedirba

 
Marijampolė - Litagros prekyba
Adresas: Stoties g. 6, LT-68112
El. paštas: Vida.Juskiene@litagrosprekyba.lt
Tel.: 8 686 37 905
Darbo laikas:
I-V 8-17 val.
VI 8-13 val.
VII nedirba

Marijampolė PAŠARAI - Litagros prekyba
Adresas: Stoties g. 6, LT-68112
El. paštas: Mereta.Dapkuniene@litagrosprekyba.lt
Tel.: 8 686 76 146
Darbo laikas:
I-V 8-17 val.
VI 8-13 val.
VII nedirba

 
Naujoji Akmenė - Litagros prekyba
Adresas: Eibučių g. 32, LT-85189
El. paštas: Antanas.Sidlauskas@litagrosprekyba.lt
Tel.: 8 686 33 197
Darbo laikas:
I-V 8-17 val.
VI-VII Nedirba

Panevėžys - Litagros prekyba
Adresas: Ramygalos g. 151, LT-36255 (Prekiaujame ir pašarais)
El. paštas: Rima.Ozemlauskiene@litagrosprekyba.lt
Tel.: 8 698 86 085
Darbo laikas:
I-V 8-17 val.
VI 8-13 val.
VII nedirba

 
Panevėžys - Agromax
Adresas: Ramygalos g. 151, LT-36220
El. paštas: panevezys@agrochema.lt
Tel.: 8 455 96 846
Darbo laikas:
I-V 8-17 val.
VI 8-13 val.
VII nedirba

Pasvalys - Litagros prekyba
Adresas: Melioratorių g. 4, LT-39108 (Prekiaujame ir pašarais)
El. paštas: Almantas.Naktinis@litagrosprekyba.lt
Tel.: 8 612 53522
Darbo laikas:
I-V 8-17 val.
VI 8-13 val.
VII nedirba

 
Plungė - Litagros prekyba
Adresas: Salantų g. 5, LT-90115 (Prekiaujame ir pašarais)
El. paštas: Mindaugas.Skara@litagrosprekyba.lt
Tel.: 8 612 53 544
Darbo laikas:
I-V 8-17 val.
VI 8-13 val.
VII nedirba

Radviliškis - Litagros prekyba
Adresas: Žironų g. 9A, LT-82143 (Prekiaujame ir pašarais)
El. paštas: Raimonda.Janavice@litagrosprekyba.lt
Tel.: 8 618 72 941
Darbo laikas:
I-V 8-17 val.
VI 8-13 val.
VII nedirba

 
Raseiniai - Litagros prekyba
Adresas: Algirdo g.10, LT-60154
El. paštas: Lina.Bakutiene@litagrosprekyba.lt
Tel.: 8 686 95 889
Darbo laikas:
I-V 8-17 val.
VI 8-13 val.
VII nedirba

Skapiškis - Agromax
Adresas: Stoties g. 2, Skapiškio gel. st., LT-40473 Skapiškio sen., Kupiškio r. sav
El. paštas: skapiskis@agrochema.lt
Tel.: 8 686 50 543 Darbo laikas:
I-V 8-17 val.
VI 8-13 val.
VII nedirba

 
Šakiai - Litagros prekyba
Adresas: Papartynų g. 1A, LT-71136 (Prekiaujame ir pašarais)
El. paštas: Vytautas.Sakalauskas@litagrosprekyba.lt
Tel.: 8 686 03 364
Darbo laikas:
I-V 8-17 val.
VI 8-13 val.
VII nedirba

Šakiai - Agromax
Adresas: Kęstučio g. 19, LT-71135
El. paštas: sakiai@agrochema.lt
Tel.: 8 626 50 186
Darbo laikas:
I-V 8-17 val.
VI 8-13 val.
VII nedirba

 
Šeduva - Agromax
Adresas: Geležinkelio st. g. 9a, LT-82007
El. paštas: seduva@agrochema.lt
Tel.: 8 422 56 137
Darbo laikas:
I-V 8-17 val.
VI 8-13 val.
VII nedirba

Šiauliai - Litagros prekyba
Adresas: Pramonės g. 21D, LT-78136 (Prekiaujame ir pašarais)
El. paštas: Monika.Budriute@litagrosprekyba.lt
Tel.: 8 686 75465
Darbo laikas:
I-V 8-17 val.
VI 8-13 val.
VII nedirba

 
Šilalė - Litagros prekyba
Adresas: Dvaro g. 9, LT-75133 (Prekiaujame ir pašarais)
El. paštas: Sonata.Tauroziene@litagrosprekyba.lt
Tel.: 8 614 81 723
Darbo laikas:
I-V 8-17 val.
VI 8-13 val.
VII nedirba

Telšiai - Litagros prekyba
Adresas: Pramonės g. 7 / Šiaurinė g. 1 LT- 87101 (Prekiaujame ir pašarais)
El. paštas: Romanas.Kacinskis@litagrosprekyba.lt
Tel.: 8 620 21 371
Darbo laikas:
I-V 8-17 val.
VI 8-13 val.
VII nedirba

 
Ukmergė - Litagros prekyba
Adresas: Stoties g. 1, LT-20120
El. paštas: Andrej.Lenart@litagrosprekyba.lt
Tel.: 8 616 46 240
Darbo laikas:
I-V 8-17 val.
VI 8-13 val.
VII nedirba

Viduklė - Agromax
Adresas: Virgainių k., LT-60356 Raseinių r.
El. paštas: vidukle@agrochema.lt
Tel.: 8 686 79 736
Darbo laikas:
I-V 8-17 val.
VI 8-13 val.
VII nedirba

 
Vilkaviškis - Litagros prekyba
Adresas: Pramonės g. 13, LT-70172 (Prekiaujame ir pašarais)
El. paštas: Indre.Milciunaite@litagrosprekyba.lt
Tel.: 8 620 86 256 Darbo laikas:
I-V 8-17 val.
VI 8-13 val.
VII nedirba

Vilkaviškis - Agromax
Adresas: Giedrių g. 153, Bučiūnų k., LT-70192 Vilkaviškio r.
El. paštas: vilkaviskis@agrochema.lt
Tel.: 8 342 41076; 8 342 52169
Darbo laikas:
I-V 8-17 val.
VI 8-13 val.
VII nedirba

 
© 2018 LITAGRA. Visos teisės saugomos.
Made by:
Klauskite mūsų

0
0
0
0
   
0