Alytus, Pramonės g. 16 A, LT-62175 (Prekiaujame ir pašarais)
Virginija.Baranauskiene@litagrosprekyba.lt
Tel. 8 616 70 231
Darbo laikas:
I-V 8-16 val.
VI-VII Nedirba

Anykščiai, Gegužės g.16, LT-29107 (Prekiaujame ir pašarais)
Rimute.Sarkuneliene@litagrosprekyba.lt
Tel. 8 682 50 825
Darbo laikas:
I-V 8-16 val.
VI-VII Nedirba

 
Biržai, Tiekimo g. 6, LT-41128
Ausra.Einoriene@litagrosprekyba.lt
Tel. 8 698 16 839
Darbo laikas:
I-V 8-17 val.
VI-VII Nedirba

Joniškis, Vilniaus g. 34, LT-84160 (Prekiaujame ir pašarais)
Jurate.Tauniene@litagrosprekyba.lt
Tel. 8 614 53 104
Darbo laikas:
I-V 8-16 val.
VI-VII Nedirba

 
Kaišiadorys, Vytauto Didžiojo g. 44, LT-56119 (Prekiaujame ir pašarais)
Dovile.Lancinskiene@litagrosprekyba.lt
Tel. 8 686 61 126
Darbo laikas:
I-V 8-16 val.
VI-VII Nedirba

Kėdainiai, Birutės g. 19, LT-57174 (Prekiaujame ir pašarais)
Raimonda.Rabikiene@litagrosprekyba.lt
Tel. 8 612 77 321
Darbo laikas:
I-V 8-16 val.
VI-VII Nedirba

 
Kelmė, Vytauto Didžiojo g.134, LT-86109 (Prekiaujame ir pašarais)
Saulius.Adomaitis@litagrosprekyba.lt
Tel. 8 687 92 246
Darbo laikas:
I-V 8-16 val.
VI-VII Nedirba

Kretinga, Verslo g. 5, LT-97123
Janina.Laurinaitiene@litagrosprekyba.lt
Tel. 8 686 95 886
Darbo laikas:
I-V 8-16 val.
VI-VII Nedirba

 
Kupiškis, Gedimino g. 81, LT-40134 (Prekiaujame ir pašarais)
Inga.Simkiene@litagrosprekyba.lt
Tel. 8 610 22 170
Darbo laikas:
I-V 8-16 val.
VI-VII Nedirba

Naujoji Akmenė, Eibučių g. 32, LT-85189
Antanas.Sidlauskas@litagrosprekyba.lt
Tel. 8 686 33 197
Darbo laikas: I-V 8-17 val.
VI-VII Nedirba

 
Panevėžys, Ramygalos g. 151, LT-36255 (Prekiaujame ir pašarais)
Rima.Ozemlauskiene@litagrosprekyba.lt
Tel. 8 698 86 085
Darbo laikas:
I-V 8-16 val.
VI-VII Nedirba

Pasvalys, Melioratorių g. 4, LT-39108 (Prekiaujame ir pašarais)
Almantas.Naktinis@litagrosprekyba.lt
Tel. 8 612 53522
Darbo laikas:
I-V 8-16 val.
VI-VII Nedirba

 
Plungė, Salantų g. 5, LT-90115 (Prekiaujame ir pašarais)
Mindaugas.Skara@litagrosprekyba.lt
Tel. 8 612 53 544
Darbo laikas:
I-V 8-16 val.
VI-VII Nedirba

Radviliškis, Žironų g. 9A, LT-82143 (Prekiaujame ir pašarais)
Raimonda.Janavice@litagrosprekyba.lt
Tel. 8 618 72 941
Darbo laikas:
I-V 8-16 val.
VI-VII Nedirba
Parduotuvė nedirbs 2017.01.19

 
Raseiniai, Algirdo g.10, LT-60154
Lina.Bakutiene@litagrosprekyba.lt
Tel. 8 686 95 889
Darbo laikas:
I-V 8-16 val.
VI-VII Nedirba

Šakiai, Papartynų g. 1A, LT-71136 (Prekiaujame ir pašarais)
Vytautas.Sakalauskas@litagrosprekyba.lt
Tel. 8 686 03 364
Darbo laikas:
I-V 8-16 val.
VI-VII Nedirba

 
Šiauliai, Pramonės g. 21D, LT-78136 (Prekiaujame ir pašarais)
Monika.Budriute@litagrosprekyba.lt
Tel. 8 686 75465
Darbo laikas:
I-V 8-16 val.
VI-VII Nedirba

Šilalė, Dvaro g. 9, LT-75133 (Prekiaujame ir pašarais)
Sonata.Tauroziene@litagrosprekyba.lt
Tel. 8 614 81 723
Darbo laikas:
I-V 8-16 val.
VI-VII Nedirba

 
Telšiai, Pramonės g. 7 / Šiaurinė g. 1 LT- 87101 (Prekiaujame ir pašarais)
Romanas.Kacinskis@litagrosprekyba.lt
Tel. 8 620 21 371
Darbo laikas:
I-V 8-16 val.
VI-VII Nedirba

Ukmergė, Stoties g. 1, LT-20120
Andrej.Lenart@litagrosprekyba.lt
Tel. 8 616 46 240
Darbo laikas:
I-V 8-16 val.
VI-VII Nedirba

 
Marijampolė, Stoties g. 6, LT-68112
Vida.Juskiene@litagrosprekyba.lt
Tel. 8 686 37 905
Darbo laikas:
I-V 8-16 val.
VI-VII Nedirba

Marijampolė (prekiaujame pašarais), Stoties g. 6, LT-68112
Mereta.Dapkuniene@litagrosprekyba.lt
Tel. 8 686 76 146
Darbo laikas:
II-V 8-16 val. VI 8-13 val.
VII-I Nedirba

 
Vilkaviškis, Pramonės g. 13, LT-70172 (Prekiaujame ir pašarais)
Indre.Milciunaite@litagrosprekyba.lt
Tel. 8 620 86 256
Darbo laikas:
I-V 8-16 val.
VI-VII Nedirba

© 2018 LITAGRA. Visos teisės saugomos.
Made by:
Klauskite mūsų

0
0
0
0
   
0