Užbaigtas sandoris ir prekybos verslas parduotas Koncernui „Achemos grupė“2017-12-21

Koncernas „Achemos grupė" įsigijo „Litagros prekybą" - vieną didžiausių Baltijos šalyse žemės ūkio prekybos bendrovių, turinčią elevatorių tinklą.

Prekybos verslas, turintis apie 250 žmonių, pereina į stipraus pirkėjo, turinčio daug sinergijų, rankas.

„Achemos grupės" valdomos „Agrochemos" ir „Litagros prekybos" pajėgų sujungimas sukurs vieną stipriausių šios srities bendrovių ir sukurs pridėtinę vertę ne tik ūkininkams, bet ir tiekėjams bei darbuotojams", - sakė „Litagros" valdybos pirmininkas Gintaras Kateiva.

Nuo gruodžio 15 d. UAB „LP grupė", AB „Litagros prekyba" ir UAB „Joniškio elevatorius" vadovu paskirtas Darius Karpavičius, taip pat einantis UAB „Agrochema" generalinio direktoriaus pareigas.

„Įsigydami „Litagros" grūdų ir elevatorių verslą mes perbraižome Lietuvos agroverslo žemėlapį: didėja mūsų valdomų mažmeninių parduotuvių tinklas, išsiplečia betarpiškai su ūkininkais dirbančių vadybininkų ratas, pagerėja trąšų, augalų apsaugos priemonių, sėklų bei kitų produktų pardavimo galimybės, išauga grūdų prekybos apimtys ir elevatorių tinklas. Tikiuosi, kad panaudoję gerąsias abiejų kompanijų patirtis ir esamų darbuotojų potencialą bei galimybes, sukursime vieną stipriausių agroverslo bendrovių Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje", - sakė Darius Karpavičius. Po sandorio „LP grupės" valdomos įmonės ir „Agrochema" toliau įprastai tęs savo veiklą bei bendradarbiavimą su klientais.

© 2018 LITAGRA. Visos teisės saugomos.
Made by:
Klauskite mūsų

0
0
0
0
   
0