Išskirtinis žieminių rapsų sėklų pasiūlymas 2017-08-11 Planuojant žieminių rapsų sėją ir norint sulaukti gausaus derliaus, būtina pasirūpinti kokybiška sėkla. AB „Litagros prekyba“ šiuo metu vykdo akciją ir kviečia įsigyti žieminių rapsų SAFER ir BELANA sėklų itin palankiomis kainomis.

Tai vidutinio ankstyvumo veislės, kurios išsiskiria ypatingai aukštu derlingumu. SAFER geba gerai prisitaikyti prie nepalankių orų ir įvairių auginimo sąlygų. Šios veislės žieminius rapsus galima auginti net ir lengvesniuose dirvožemiuose. Be to, SAFER itin atsparūs išgulimui ir baltajam puviniui.

Hibridinė žieminių rapsų veislė BELANA pasižymi labai stambiomis sėklomis, sparčiu augimu pavasarį ir dideliu aliejingumu. Šie augalai gerai žiemoja, o vidutiniškas veislės žiemkentiškumas įvertintas 8 balais iš 9. Vidutinis BELANA derlingumas - 4,73 t/ha, o didžiausias gautas šios veislės derlius - net 5,26 t/ha.

Plačiau apie šias rapsų veisles >>  

Dėl akcijos sąlygų ir rapsų įsigijimo kreipkitės į savo regiono agronomą-konsultantą arba skambinkite tel. 8 617 00 100.

Išskirtinių kainų pasiūlymai galioja tik iki š. m. rugpjūčio 18 d. Paskubėkite – sėklų kiekis ribotas!

© 2018 LITAGRA. Visos teisės saugomos.
Made by:
Klauskite mūsų

0
0
0
0
   
0