Gera sėkla yra vienas iš gausaus derliaus ir efektyvaus ūkininkavimo kriterijų2017-07-25

Gera sėkla yra vienas iš gausaus derliaus ir efektyvaus ūkininkavimo kriterijų. Daugelis mokslinių bandymų ir ilgametė ūkininkų darbo patirtis visame pasaulyje rodo, kad sėjai geriausia rinktis sertifikuotas sėklas.

Bendradarbiaudami su pažangiausiais ūkininkais ir žemės ūkio bendrovėmis, tarp kurių Skuodo rajone įkurtas Vaido Jonušo ūkis, Plungės rajone veikianti žemės ūkio bendrovė „Žlibinai", Kauno rajono „ASU Mokomasis ūkis", Biržų rajone įkurtas Kęstučio Armono ūkis, Jauniaus Stonkaus ūkis Šakių rajone ir daugelis kitų, plečiame AB „Litagros prekyba" sėklų produktų grupę. Augindami sėklas, griežtai laikomės sėjomainos, didelį dėmesį skiriame sėklų sandėliavimui ir transportavimui.

Vienas pagrindinių sertifikuotų sėklų privalumų - didesnis derlingumas, kuris padengia santykinai didesnes išlaidas sertifikuotoms sėkloms. Yra apskaičiuota, kad sėjant sertifikuotas sėklas, priklausomai nuo augalo rūšies, gaunamas 20-30 % derliaus priedas, derlius būna kokybiškesnis ir aukštesnės klasės, iš jo pagaminama kokybiškesnė produkcija.

Be viso to, sertifikuotos sėklos išsiskiria savo veislės grynumu ir švarumu. Tai leidžia ūkininkams teisingai suskaičiuoti sėjos normą (pagal išduotą tai siuntai sertifikatą) ir suformuoti optimalų pasėlių tankumą bei sutaupyti ir gauti geresnį derlių.

ŽIEMINIŲ RAPSŲ IR JAVŲ KATALOGAS >>

Visų šiame kataloge pateiktų sėklų veislių galite įsigyti tik bendrovėje „Litagros prekyba". Norėdami įsigyti, kreipkitės į savo regiono agronomą-konsultantą  arba tel. 8 617 00 100

© 2018 LITAGRA. Visos teisės saugomos.
Made by:
Klauskite mūsų

0
0
0
0
   
0